Pieāķē un atskaņo

Plaukstas izmēra skaļrunis Clip 2 ir ideāli piemērots ikvienam aktīva dzīvesveida cienītājam. Tas atbilst IPX7 ūdensdrošības standartam, tādēļ ir pilnībā iemērcams baseinā vai ezerā. Tam nekaitē ne lietus, ne sniegs. Pateicoties piestiprinātajai karabīnei, skaļruni ir ērti turēt rokās, pieāķēt pie jostas, kaut iekārt zarā! Iebūvētais akumulators ar vienu uzlādi darbojas līdz 8 stundām, kā atskaņojot caur Bluetooth no viedierīces saņemto mūziku, tā arī kalpojot par brīvroku ierīci, jo Clip 2 aprīkots ar kvalitatīvu, trokšņus slāpējošu mikrofonu. Tikai pieskaries pogai un runā! Ja vēlies, vari savienot divus 184 g vieglos Clip 2 vienotā tīklā bagātīgākai skaņai.

JBL Clip 2 Bluetooth melna

MODELIS: JBLCLIP2BLKEU

Pieāķē un atskaņo

 
Samaksas veids
Pērkot uzreiz
59.99Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 25.09.2019.
Iekārtas apraksts

Plaukstas izmēra skaļrunis Clip 2 ir ideāli piemērots ikvienam aktīva dzīvesveida cienītājam. Tas atbilst IPX7 ūdensdrošības standartam, tādēļ ir pilnībā iemērcams baseinā vai ezerā. Tam nekaitē ne lietus, ne sniegs. Pateicoties piestiprinātajai karabīnei, skaļruni ir ērti turēt rokās, pieāķēt pie jostas, kaut iekārt zarā! Iebūvētais akumulators ar vienu uzlādi darbojas līdz 8 stundām, kā atskaņojot caur Bluetooth no viedierīces saņemto mūziku, tā arī kalpojot par brīvroku ierīci, jo Clip 2 aprīkots ar kvalitatīvu, trokšņus slāpējošu mikrofonu. Tikai pieskaries pogai un runā! Ja vēlies, vari savienot divus 184 g vieglos Clip 2 vienotā tīklā bagātīgākai skaņai.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!