Meklēt
 Izcila trokšņu slāpēšana

Pateicoties ergonomiski veidotajam konusveida galvenajam korpusam, ausīs ievietojamās austiņas nodrošina visaptverošu akustisko baudījumu. Elastīgie silikona uzgaļi pieejami 4 dažādos izmēros, lai vari izvēlēties sev piemērotāko un būt drošs, ka ieauši neizkritīs. Uz āru vērstais mikrofons atpazīst apkārtējo troksni, lai aktīvi to slāpētu ar prettrokšņu funkciju, kamēr uz iekšu vērstais mikrofons kontrolē, cik tīrs skanējums nonāk līdz klausītājam. Ārējie mikrofoni precīzi uztver arī Tavu balsi, nodrošinot augstvērtīgu brīvroku sistēmas darbību. Tagad Tu tiešām vari aizmirst par tālruņa turēšanu pie auss telefonsarunas laikā! Izskatīgie ieauši ar vienu uzlādi darbojas līdz 3,5 stundām, bet parocīgais uzlādes futrālis glabā enerģiju vēl 14,5 stundām, lai vari klausīties mūziku un runāt visu nomoda laiku.

Huawei Freebuds 3i

MODELIS: 55033024

Izcila trokšņu slāpēšana

 
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
3.30 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
79.00Atverot iepakojumu, 14 dienu atteikuma tiesības netiek piemērotas higiēnas un veselības apsvērumu dēļ

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 29.01.2021.
Iekārtas apraksts

Pateicoties ergonomiski veidotajam konusveida galvenajam korpusam, ausīs ievietojamās austiņas nodrošina visaptverošu akustisko baudījumu. Elastīgie silikona uzgaļi pieejami 4 dažādos izmēros, lai vari izvēlēties sev piemērotāko un būt drošs, ka ieauši neizkritīs. Uz āru vērstais mikrofons atpazīst apkārtējo troksni, lai aktīvi to slāpētu ar prettrokšņu funkciju, kamēr uz iekšu vērstais mikrofons kontrolē, cik tīrs skanējums nonāk līdz klausītājam. Ārējie mikrofoni precīzi uztver arī Tavu balsi, nodrošinot augstvērtīgu brīvroku sistēmas darbību. Tagad Tu tiešām vari aizmirst par tālruņa turēšanu pie auss telefonsarunas laikā! Izskatīgie ieauši ar vienu uzlādi darbojas līdz 3,5 stundām, bet parocīgais uzlādes futrālis glabā enerģiju vēl 14,5 stundām, lai vari klausīties mūziku un runāt visu nomoda laiku.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!