Enerģija visai dienai

Tavām AirPods austiņām nav vadu, un tagad tie vairs nav vajadzīgi arī uzlādes futrālim. Jaunā bezvadu kārbiņa ātri paņem nepieciešamo enerģiju no jebkura Qi sistēmas bezvadu uzlādes paliktņa, lai visu dienu “barotu” austiņas. Ieliec tās kārbiņā, un jau 15 minūšu laikā AirPods saņems pietiekami daudz enerģijas 3 stundu ilgai mūzikas atskaņošanai vai divām sarunas stundām. LED diode uz kārbiņas ziņos, kad austiņas lādējas un kad tās atkal ir gatavas darbam.

Apple AirPods (MR8U2ZM/A) bezvadu uzlādes kārbiņa

MODELIS: MR8U2ZM/A

Enerģija visai dienai

 
Samaksas veids
Pērkot uzreiz
79.00Šai precei netiek piemērotas 14 dienu atteikuma tiesības

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 26.02.2020.
Iekārtas apraksts

Tavām AirPods austiņām nav vadu, un tagad tie vairs nav vajadzīgi arī uzlādes futrālim. Jaunā bezvadu kārbiņa ātri paņem nepieciešamo enerģiju no jebkura Qi sistēmas bezvadu uzlādes paliktņa, lai visu dienu “barotu” austiņas. Ieliec tās kārbiņā, un jau 15 minūšu laikā AirPods saņems pietiekami daudz enerģijas 3 stundu ilgai mūzikas atskaņošanai vai divām sarunas stundām. LED diode uz kārbiņas ziņos, kad austiņas lādējas un kad tās atkal ir gatavas darbam.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!