Uzlādējies ar iedvesmas skaņu

Aprīkotas ar niansēto AKG skaņu tehnoloģiju un aktīvo trokšņu slāpēšanas sistēmu, šīs bezvadu austiņas ļaus iegrimt burvīgajā mūzikas pasaulē un paglābties no traucēkļiem. Ar Ambient Aware tehnoloģiju austiņas mēra apkārtējās pasaules trokšņus un izolē tos, savukārt TalkThru sistēma ļauj pārmīt vārdus ar sastaptajiem cilvēkiem, nenoņemot Y600NC no ausīm. Nepilnu puskilogramu smagā skaņas iekārta ērti pieguļ galvai un ir paredzēta ilgstošai lietošanai. Ne velti akumulators ar vienu uzlādi darbojas līdz 25 stundām.

AKG Y600NC Wireless

MODELIS: GP-Y600HAHCAAA

akcija
Vasarai piestāv kaut kas jauns, skaists un kvalitatīvs, turklāt par labu cenu!
Līdz akcijas beigām:

Uzlādējies ar iedvesmas skaņu

 
akcija
Krāsa
Samaksas veids
Ar Nomaksas līgumu
6.63 €/mēn.* Iepriekš 10.21 €/mēn.
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
159.00 €**** Iepriekš 245.00 €Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 05.06.2020.
Iekārtas apraksts

Aprīkotas ar niansēto AKG skaņu tehnoloģiju un aktīvo trokšņu slāpēšanas sistēmu, šīs bezvadu austiņas ļaus iegrimt burvīgajā mūzikas pasaulē un paglābties no traucēkļiem. Ar Ambient Aware tehnoloģiju austiņas mēra apkārtējās pasaules trokšņus un izolē tos, savukārt TalkThru sistēma ļauj pārmīt vārdus ar sastaptajiem cilvēkiem, nenoņemot Y600NC no ausīm. Nepilnu puskilogramu smagā skaņas iekārta ērti pieguļ galvai un ir paredzēta ilgstošai lietošanai. Ne velti akumulators ar vienu uzlādi darbojas līdz 25 stundām.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!