Sūti SMS MMS 4G

E-veikals


 
SAZINIES AR MUMS
phone
8076 8076
LMT e-veikala noteikumi
Šeit Tu vari uzzināt noderīgu informāciju par LMT e-veikalu.
Kā iepirkties LMT e-veikalā
Iepirkšanās kārtība LMT e-veikalā
1. LMT e-veikalā Tu vari iegādāties gan preces (iekārtas), gan pakalpojumus (tarifu plāni un papildpakalpojumi).
2. Lai iegādātos iekārtu, izvēlies sadaļu Telefoni un datori.
3. Lai iegādātos tarifu plānu vai kādu papildpakalpojumu, izvēlies sadaļu Tarifu plāni vai Internets.
4. Ja vēlies uzzināt par aktuālajiem preču un/vai pakalpojumu piedāvājumiem, izvēlies sadaļu Akcijas.
5. Ja meklē kādu konkrētu preci vai pakalpojumu, izmanto izvēlnes (īsceļu) iespējas, kas atvērsies brīdī, kad ar peles kursoru uziesi uz interesējošās sadaļas nosaukuma mājas lapas augšpusē.
6. Kad esi nonācis vēlamajā sadaļā, Tev redzamas visas LMT e-veikalā pieejamās preces/pakalpojumi. Atceries, ka vienā pirkumā var iegādāties tikai vienu iekārtu/tarifu plānu/papildpakalpojumu.
7. Ja vēlies iegūt sīkāku informāciju, ar peles kursoru uzej uz tarifu plāna/papildpakalpojuma attēla un spied pogu „Skatīt”.
8. Tagad esi nonācis izvēlētās preces/pakalpojuma aprakstā, kur vari iepazīties ar plašāku informāciju.

Iepirkšanās kārtība, ja vēlies iegādāties iekārtu
1. Lai saīsinātu ceļu līdz vēlamās iekārtas atrašanai, izmanto iekārtu filtru un sagrupē tās, piem., pēc ražotāja nosaukuma.
2. Kad esi atradis vēlamo iekārtu, spied pogu „Izvēlēties”, un Tu nonāksi iekārtas pilnajā aprakstā.
3. Kad esi iepazinies ar iekārtas aprakstu un nolēmis to iegādāties, izvēlies samaksas veidu. Tu vari iekārtu iegādāties par pilnu cenu vai slēgt Mans komplekts līgumu. 
4. Ja nolem pirkt iekārtu, slēdzot Mans komplekts līgumu, tad šajā brīdī vari uzstādīt maksājuma termiņu un noskaidrot mēneša maksājuma summu.
5. Nākamajā solī Tev atliek vien izvēlies vēlamo iekārtas krāsu. Ja Tevis izvēlētā iekārta ir pieejama tikai vienā krāsā, tas tiks atzīmēts automātiski.
6. Kad visi iepriekš minētie parametri ir uzstādīti, spied pogu „Izvēlēties”, un iekārta nonāks Tavā pirkuma grozā. Ja visi parametri ir uzstādīti, bet izvēlētā iekārta e-veikalā nav pieejama, Tu vari to rezervēt, spiežot pogu „Rezervēt”. Pārējā iepirkšanās kārtība ir nemainīga, vienīgi iekārtu Tu varēsi saņemt, tiklīdz tā būs pieejama.
7. Tagad, lūdzu, iepazīsties ar groza informāciju! 
8. Ja informācija par vēlamo iekārtu ir pareiza, spied pogu „Turpināt”.
8.1. Ja esi izvēlējies pirkt iekārtu par pilnu cenu, tad ievadi kontaktinformāciju un iepazīsties ar LMT e-veikala noteikumiem. Savu piekrišanu šiem noteikumiem apstiprini, ieliekot atzīmi tai paredzētajā laukā. Informējam, ka turpināt pasūtījuma noformēšanu nebūs iespējams, ja nebūsi apstiprinājis savu piekrišanu noteikumiem un personas datu izmantošanai darījuma nodrošināšanai. Kad informācija ir aizpildīta, spied pogu „Tālāk” un Tu nonāksi pasūtījuma noformēšanas pēdējā etapā.
Lūdzu, izvēlies vēlamo piegādes veidu un precizē piegādes informāciju, un spied pogu „Tālāk”.
Paldies par pirkumu! Pasūtījuma saņemšanas brīdī, nosūtīsim apstiprinājumu uz Tavu e-pastu. LMT e-veikala pārstāvis ar Tevi sazināsies vienas darbdienas laikā, lai precizētu pasūtījuma informāciju un piegādes laiku. Ja pasūtījumu esi veicis pēc plkst. 15.00, e-veikala pārstāvis ar Tevi sazināsies nākamajā darbdienā.
8.2. Ja esi izvēlējies iegādāties iekārtu, slēdzot Mans komplekts līgumu, tagad nepieciešams norādīt klienta statusu. Kad esi to izdarījis, spied pogu „Turpināt”. 
9. Seko tarifu plāna izvēle. Izvēlies tarifu plānu un spied pogu „Turpināt”.
10. Kad tarifu plāns izvēlēts, norādi nepieciešamos papildpakalpojumus, piemēram, pieslēgt mobilo internetu, un spied pogu „Apstiprināt”.
11. Tagad Tev tiek parādīta kopējā pasūtījuma informācija. Apstiprini tā pareizību, spiežot pogu „Tālāk” un turpini pasūtījuma noformēšanu. Atceries, ka Tev ir iespēja atgriezties iepriekšējos pasūtījuma noformēšanas laukos un labot pasūtījumu, nospiežot pogu „Atpakaļ”. 
12. Tagad Tev nepieciešams norādīt, kādu numuru lietosi - esošo vai jaunu, un spied pogu „Tālāk”. Ja izvēlēsies jaunu LMT numuru, sistēma Tev piedāvās kādu no brīvajiem numuriem. 
13. Iepirkšanās process gandrīz ir galā! Tagad ievadi savu kontaktinformāciju un iepazīsties ar „Mans komplekts” līguma noteikumiem un/vai LMT Pakalpojumu līguma noteikumiem, un LMT e-veikala noteikumiem. Savu piekrišanu šiem noteikumiem apstiprini, ieliekot atzīmi tai paredzētajā laukā. Informējam, ka turpināt pasūtījuma noformēšanu nebūs iespējams, ja nebūsi apstiprinājis savu piekrišanu noteikumiem un personas datu apstrādei darījuma nodrošināšanai. Kad informācija ir aizpildīta, spied pogu „Tālāk”.
14. Tagad Tu tiešām esi nonācis pasūtījuma noformēšanas pēdējā etapā! Mums vēl atliek noskaidrot Tavu piegādes adresi, uz kurieni nosūtīsim Tavu pirkumu. Kad esi šo informāciju ievadījis, spied pogu „Tālāk”. 
15. Paldies par pirkumu! Pasūtījuma saņemšanas brīdī, nosūtīsim apstiprinājumu uz Tavu e-pastu. LMT e-veikala pārstāvis ar Tevi sazināsies vienas darbdienas laikā, lai precizētu pasūtījuma informāciju un piegādes laiku. Ja pasūtījumu esi veicis pēc plkst. 15.00, e-veikala pārstāvis ar Tevi sazināsies nākamajā darbdienā.

Iepirkšanās kārtība, ja vēlies iegādāties tarifu plānu 
(t.s. Internets datorā, Internets planšetdatorā, bet izņemot tarifu plānu PIRMAIS) 
Vēlamies atgādināt, ka dažus LMT tarifu plānus var pieslēgt ar īsziņas palīdzību, bet citus – internetvietnē Mans LMT, tāpēc, lūdzu, pievērs tam uzmanību!
1. Ja vēlies uzzināt vairāk par kādu no tarifu plāniem, spied pogu „Skatīt” – un nonāksi tarifu plāna aprakstā.
2. Ja vēlies iegādāties tarifu plānu, spied pogu „Pieslēgt”, un tas nonāks Tavā pirkuma grozā. 
3. Tagad, lūdzu, iepazīsties ar groza informāciju! 
4. Ja groza informācija par izvēlēto tarifa plānu ir pareiza, spied pogu „Turpināt” un turpini pasūtījuma noformēšanu.
5. Tagad Tu vari izvēlēties arī kādu no papildpakalpojumiem, ja tādi tiek piedāvāti, piemēram, pieslēgt mobilo internetu. Izvēlies vēlamo papildpakalpojumu un spied pogu „Apstiprināt”. Ja papildpakalpojums netiek piedāvāts, spied pogu „Apstiprināt”.
6. Tagad Tu redzi kopējo pasūtījuma informāciju. Apstiprini tā pareizību, spiežot pogu „Tālāk”, un turpini pasūtījuma noformēšanu. Atceries, ka Tev ir iespēja atgriezties iepriekšējos pasūtījuma noformēšanas laukos un labot pasūtījumu, nospiežot pogu „Atpakaļ”.
7. Turpinājumā būs jānorāda, kādu numuru lietosi – esošo vai jaunu. 
 • Ja izvēlies esošu LMT numuru, tarifu plāna pieslēgšanu lūgsim veikt internetvietnē Mans LMT.
 • Ja vēlies jaunu LMT numuru, sistēma piedāvās izvēlēties kādu no brīvajiem numuriem. Pēc izvēles veikšanas spied pogu „Tālāk”.
 • Ja esi cita operatora klients, lūgsim Tevi ievadīt telefona vai datora pieslēguma numuru un norādīt operatoru, pēc tam spied pogu „Tālāk”. 
 • Ja esi priekšapmaksas kartes LMT Okarte lietotājs, lūdzu, ievadi savu telefonu vai datora pieslēguma numuru, kā arī SIM numuru un spied pogu „Tālāk”. 
8. Iepirkšanās process gandrīz ir galā! Tagad ievadi savu kontaktinformāciju un iepazīsties ar „Mans komplekts” līguma noteikumiem un/vai LMT Pakalpojumu līguma noteikumiem), un LMT e-veikala noteikumiem. Savu piekrišanu šiem noteikumiem apstiprini, ieliekot atzīmi tai paredzētajā laukā. Informējam, ka turpināt pasūtījuma noformēšanu nebūs iespējams, ja nebūsi apstiprinājis savu piekrišanu noteikumiem un personas datu izmantošanai līguma izpildei. Kad informācija ir aizpildīta, spied pogu „Tālāk”.
9. Tagad Tu tiešām esi nonācis pasūtījuma noformēšanas pēdējā etapā! Mums vēl atliek noskaidrot Tavu piegādes adresi. Pēc šīs informācijas ievadīšanas spied pogu „Tālāk” – un Tavs pasūtījums ir ceļā pie mums! 
10. Paldies par pirkumu! Pasūtījuma saņemšanas brīdī, nosūtīsim apstiprinājumu uz Tavu e-pastu. LMT e-veikala pārstāvis ar Tevi sazināsies vienas darbdienas laikā, lai precizētu pasūtījuma informāciju un piegādes laiku. Ja pasūtījumu esi veicis pēc plkst. 15.00, e-veikala pārstāvis ar Tevi sazināsies nākamajā darbdienā.

Iepirkšanās kārtība, ja vēlies iegādāties papildpakalpojumu 
(izņemot Internets datorā un Internets planšetdatorā) 
1. Papildpakalpojumus var iegādāties tikai LMT klienti.
2. Ja vēlies iegūt sīkāku informāciju par kādu no papildpakalpojumiem, spied pogu „Skatīt”.
Vēlamies atgādināt, ka dažus LMT papildpakalpojumus var pieslēgt ar īsziņas palīdzību, bet citus – internetvietnē Mans LMT, tāpēc, lūdzu, pievērs tam uzmanību!

Uz tikšanos LMT e-veikalā!
Piegādes noteikumi
BEZMAKSAS PIEGĀDE VISĀ LATVIJĀ!
Lai varētu saviem klientiem nodrošināt maksimāli ātru pasūtījumu piegādi, esam atraduši labākos kurjerpakalpojumu sniedzējus. Pirms piegādes mēs ar Tevi sazināsimies, lai vienotos par ērtāko tikšanās laiku.

Iespējamie saņemšanas laiki
Rīga, rajonu centri*Rīgas rajons,
rajonu centri**
Pārējā Latvijas
teritorija
8.00 - 14.00
14.00 - 18.00
18.00 - 22.00
12.00 - 17.0011.00 - 20.00
* Cēsis, Daugavpils, Jēkabpils, Jelgava, Liepāja, Rēzekne, Saldus, Talsi, Valmiera, Ventspils
** Aizkraukle, Alūksne, Balvi, Bauska, Dobele, Gulbene, Krāslava, Kuldīga, Limbaži, Ludza, Madona, Ogre, Preiļi, Tukums, Valka
 
Svarīgi zināt!
 • Preces varam izsniegt tikai tai personai, kas tās ir pasūtījusi, tādēļ preču saņemšanas brīdī lūgsim uzrādīt personu apliecinošu dokumentu. Pretējā gadījumā pasūtījums netiks izsniegts. 
 • Kopā ar preci tiks nosūtīta pavadzīme-rēķins – 4 identiski eksemplāri, kas apliecina, ka esi saņēmis preces. Lūdzu, paraksti tos un atdod kurjerpakalpojumu sniedzējam.
 • Preces netiks izsniegtas, ja atteiksies parakstīt preču pavadzīmi-rēķinu.
 • Preču piegāde tiek veikta līdz mājas durvīm.
 • Preču piegāde var aizņemt līdz trim darbdienām no pasūtījuma apstiprinājuma brīža.
 • Paturi prātā piegādes dienu un laiku! Ja kurjerpakalpojumu sniedzējs Tevi nevarēs satikt, samaksātā piegādes nauda, ja tāda bijusi, netiks atmaksāta.
 • Pasūtījuma veicējs ir atbildīgs par precīzu un pilnīgu datu uzrādīšanu. Ja būs nepieciešama atkārtota piegāde vai piegāde uz citu adresi, par šo pakalpojumu var tikt piemērota maksa.
 • Piedāvājam iespēju saņemt pasūtījumu arī LMT e-veikala birojā, Ropažu ielā 6, Rīgā.
Samaksas veidi
LMT e-veikals piedāvā iegādāties iekārtas par pilnu maksu vai maksāt pa daļām, slēdzot līgumu.

Piedāvājam izmantot kādu no šiem samaksas veidiem.
Skaidrā naudā
Norēķināties par pasūtījumu skaidrā naudā iespējams preču piegādes brīdī vai LMT e-veikala birojā, Ropažu ielā 6, Rīgā.
 
Ar kredītkarti/debetkarti
Norēķināties par pasūtījumu ar kredītkarti vai debetkarti iespējams LMT e-veikala birojā, Ropažu ielā 6, Rīgā.
 
Ar pārskaitījumu
Veicot pirkumu LMT e-veikalā, pasūtījuma rēķins tiks iekļauts pasūtījuma apstiprinājuma e-pastā. Pēc rēķina samaksas nodrošināsim pasūtījuma piegādi. Pasūtījuma saņemšanas brīdī kurjerpakalpojumu sniedzējs var lūgt uzrādīt maksājuma apliecinājuma dokumentu, Tavs pienākums ir to uzrādīt.
Mans komplekts
LMT saviem klientiem piedāvā lielisku iespēju – iegādāties iekārtas – telefonus, datorus, planšetdatorus u.c. – ar izdevīgiem noteikumiem, slēdzot Mans komplekts līgumu. Tas nozīmē, ka pirkuma brīdī nav nepieciešama lielāka naudas summa – būs jāsamaksā tikai pirmā maksa, bet līguma darbības laikā – mēneša maksa. 
Maksas ir atkarīgas no izvēlētās iekārtas, tarifu plāna un citām Mans komplekts piedāvājuma detaļām. Precīzu pirkuma un mēneša maksu skaties e-veikalā vai jautā LMT klientu centrā, tās būs norādītas arī Mans komplekts līgumā.

Daži jautājumi, kas varētu būt aktuāli...
Kas var iegādāties Mans komplekts iekārtu?
Mans komplekts iekārtu var iegādāties gan esošie LMT klienti, gan tie, kas mums pievienojas, izvēloties jaunu LMT numuru un tarifu plānu.

Vai Mans komplekts iekārtu var lietot ar citu LMT SIM karti?
Var, jo Mans komplekts iekārta ir piesaistīta LMT tīklam, nevis konkrētai SIM kartei.

Vai, lietojot Mans komplekts iekārtu, tiek piemēroti kādi konkrēti tarifi?
Mans komplekts lietošana neietekmē tarifus – ikvienam LMT klientam par izmantotajiem pakalpojumiem jāmaksā saskaņā ar pastāvošajiem LMT tarifiem atbilstoši izvēlētajam tarifu plānam.

Kur var iegādāties iekārtas ar Mans komplekts saistībām?
Iekārtas var iegādāties LMT e-veikalā, kā arī jebkurā LMT vai Trodeks klientu centrā visā Latvijā.


* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!