Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.Turpinot lietot šo vietni, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

 • Autorizēties
 •  

  LMT Kartei bonusiem bagāta vasara!


  Vasara daudziem ir mīļākais gadalaiks. Dienas kļūst garākas, naktis īsākas un gaišākas, ārā ir tiiiik silts – un noskaņojums uzlabojas:) Lai vasara izdodas par visiem 100%, LMT Karte visas vasaras garumā PĀRSTEIGS AR DAŽĀDIEM BONUSIEM!

  LMT Kartes lietotāji katru nedēļu saņems vairākus bonusus – bezmaksas sarunu minūtes, īsziņas, internetu. Jautāsi, kas jādara? – Nekas! Atpūties, izbaudi vasaru un vienkārši lieto pareizo priekšapmaksas karti – LMT Karti.
  Jautāsi, kā es uzzināšu par vasaras bonusiem? – Vienkārši! Lasi īsziņas vai seko līdzi informācijai LMT mājaslapā un LMT sociālo tīklu kontos.

  Kāds teica, ka vasaras pie mums ir īsas? Iespējams… Toties Latvijā tā ir bagāta ar bonusiem!

  Pērkot jaunu LMT Kartes starta komplektu no 20. jūlija līdz 4. septembrim saņemsi papildus Bonusu - internetu 1GB apmērā lietošanai Latvijā.
  Kā to saņemt? Aktivizē jaunu komplektu un dažu minūšu laikā saņemsi īsziņu ar pakalpojuma Nedēļa internetam bezmaksas pieslēgšanas kodu. Šo bonusu var saņemt vienu reizi.

  p.s. Atgādinām, ka LMT Kartei ir jauns konta papildināšanas nomināls 3.50 € vērtībā. Tas ir visizdevīgākais, lai papildus vasaras bonusiem saņemtu arī DIENAS BONUSU.

  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!