Sūti SMS MMS 4G
 

Tiešraidē PRĀTA VĒTRAS koncertsPrāta Vētra šovasar mūs priecē ar Latvijas koncerttūri „7 soļi svaiga gaisa”. Jelgava, Ventspils un Valmiera jau piedzīvojusi neaizmirstamus mirkļus, vērojot iespaidīgo šovu, klausoties jaunā albuma dziesmas un iecienītos hitus, bet 29. augustā kārta tūres noslēguma koncertam Rīgā.

Lai ikviens cilvēks Latvijā izbaudītu sirsnīgām emocijām piesātinātu vakaru un varētu skaļi dziedāt prātniekiem līdzi pat tad, ja nav iespēja pabūt klātienē, dāvināsim unikālu PRĀTA VĒTRAS koncerta tiešraidi LMT Straumē! Ja Tavā viedtālrunī vēl nav lejupielādēta lietotne LMT STRAUME, tad izdari to TAGAD un 29. augustā skaties koncertu savā telefonā vai arī internetā straume.lmt.lv!

  • Plkst. 20.30 – koncerta īpašie viesi CARNIVAL YOUTH
  • Plkst. 21.30 uz skatuves kāpj PRĀTA VĒTRA
Šī koncerta realizēšanā iesaistīti vairāk nekā 300 cilvēku.  2,5 stundu garā performance, 23 m augstā skatuve, 420 m2 LED ekrāns, efektīvās gaismu spēles un vizualizācijas jau novērtētas kā visu laiku iespaidīgākais Prāta Vētras šovs.

Lai visiem, visiem sirdī ielīst 7 soļi svaiga gaisa!


* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!