Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.Turpinot lietot šo vietni, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

 

LMT Kartei jauns nomināls – 3.50 €Tagad LMT Kartes avansu var papildināt ar jaunu nominālu – 3.50 €. Tas ir ātrākais un izdevīgākais veids, kā saņemt DIENAS BONUSU  – neierobežotas sarunas, neierobežotas īsziņas vai neierobežotu internetu Latvijā bez papildu maksas līdz pat nākamās dienas beigām!

Papildini LMT Karti ar jauno nominālu, iegādājoties čeku jebkurā tirdzniecības vietā visā Latvijā vai papildinot internetā, un izbaudi konkrēto dienas bonusu, cepuri kuldams!

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!