Sūti SMS MMS 4G
 

ATVĒRTAIS: maini telefonu kaut pēc 6 mēnešiem!


18. augusts ieiet Latvijas telekomunikāciju vēsturē ar revolucionāru soli – turpmāk Tev ir brīvība lietot telefonu vai planšeti tik ilgi, kamēr patīk. Kad apnīk, ņem jaunu! Kaut pēc 6 mēnešiem. Tā ir Tava brīvība lietot iekārtu tik ilgi, cik vēlies. Mēs to saucam par ATVĒRTO LĪGUMU.

  • Maini, kad vēlies
    Mobilās ierīces ātri noveco, tādēļ Atvērtais līgums Tev ļauj viegli, ērti un ātri iegūt jaunāku un jaudīgāku vai vienkārši izmēģināt citu telefonu vai planšeti, negaidot līguma beigas.
  • Izvēlies pats, cik ilgi maksāt
    Kad apritējuši 6 mēneši, Tu jebkurā brīdī vari atdot telefonu vai planšeti atpakaļ un pārtraukt Atvērto līgumu. Ja vēlies lietot ilgāk, pēc 24. mēneša tiek piemērota 100% atlaide mēneša maksai.
  • Pieejams ikvienam
    Šī iespēja pieejama ikvienam – arī LMT Okartes lietotājiem un citu operatoru klientiem, kas vēlas lietot tikai jaunākās un aktuālākās iekārtas bez ilgstošām līgumsaistībām.

Šeit atradīsi jautājumus un atbildes par Atvērto līgumu.
Ielūkojies mūsu e-veikalā vai jebkurā LMT klientu centrā visā Latvijā un meklē norādi par ATVĒRTO!


* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!