Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.Turpinot lietot šo vietni, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.
 

Izmaiņas LMT Kartes pakalpojumā NEDĒĻAPriekšapmaksas karte ļauj kontrolēt situāciju – papildinu kontu, kad vēlos, un tērēju, kā vēlos. Nekādu rēķinu, nekādu pārsteigumu! Tomēr reizēm sarunas vai internets izbeidzas visnepiemērotākajā brīdī...

Lai sarunas un internets nekad nebeigtos, no 17.01.2017. veicam izmaiņas esošajos NEDĒĻAS pakalpojumos un ieviešam neierobežota interneta pakalpojumu par fiksētu nedēļas maksu.

NEDĒĻA SARUNĀM

Turpmāk iekļauti neierobežoti zvani un īsziņas UZ VISIEM TĪKLIEM LATVIJĀ un būtiski palielināts interneta apjoms no 25 MB uz 100 MB/ned. Pakalpojuma nedēļas maksa – 2.00 €.

NEDĒĻA INTERNETAM

Iekļauts 1 GB interneta, neierobežotas īsziņas un turpmāk 10 minūtes zvaniem UZ VISIEM TĪKLIEM Latvijā. Pakalpojuma nedēļas maksa – 1.50 €.

NEDĒĻA INTERNETAM+

Jauns pakalpojums ar neierobežotu interneta apjomu – NEDĒĻA INTERNETAM+. Iekļautas arī neierobežotas īsziņas un 10 minūtes zvaniem UZ VISIEM TĪKLIEM Latvijā. Pakalpojuma nedēļas maksa – 2.50 €.

Visiem trim NEDĒĻAS pakalpojumiem maksa par zvaniem, atrodoties EEZ valstīs, turpmāk 0.14 €/min.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!