Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes apkopo informāciju par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.Turpinot lietot šo vietni, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

 • Autorizēties
 •  

  Starta komplektam jauns bonuss


   
  Vasara atdod vietu rudenīgam noskaņojumam, bet LMT Kartes bonusi joprojām turpinās!
  No 12. septembra līdz 13. novembrim īpaši izdevīgi aktivizēt Starta komplektu, jo LMT Karte sarūpējusi jaunu bonusu – veselu nedēļu zvani, īsziņas un internets BEZ MAKSAS!

  Pēc LMT Kartes aktivizēšanas saņemsi īsziņu ar kodu pakalpojuma NEDĒĻA SARUNĀM abonēšanas pieslēgšanai. Pirmo nedēļu zvani un īsziņas bez apjoma ierobežojuma uz lielākajiem tīkliem un 25 MB interneta Latvijā būs bez maksas, pēc tam – 1.41 €/ned.

  Tiklīdz atvērsi internetu, saņemsi vēl vienu īsziņu ar citu kodu – pakalpojuma NEDĒĻA INTERNETAM abonēšanas aktivizēšanai. Pirmo nedēļu 1 GB interneta, īsziņas bez apjoma ierobežojuma un 10 minūtes sarunām Latvijā būs bez maksas, pēc tam – 1.41 €/ned.

  Atgādinām, ka LMT Kartei ir jauns avansa papildināšanas nomināls 3.50 € vērtībā, un iesakām izmantot ērtās konta papildināšanas iespējas LMT mājaslapā vai ar bankas starpniecību.

  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!