Sūti SMS MMS 4G
 

JAUNS LMT Latvijai posms

 

Valkas, Bauskas, Līvānu un Ogres novada iedzīvotāji aicināti pieteikt idejas savu novadu attīstībai
 
Sākot no 25.augusta izsludinām pieteikšanos jaunajam „LMT Latvijai” posmam.
 
Līdz 25.septembrim ikviens Valkas, Bauskas, Līvānu vai Ogres novada iedzīvotājs, iedzīvotāju grupa, nevalstiska organizācija vai juridiska persona, kuru deklarētā vai juridiskā adrese ir konkrētajos novados, savās pašvaldībās var iesniegt projekta pieteikumu.
 
„LMT lepojas ar katru, kurš dara, tādēļ esam patiesi gandarīti, ka varam piedāvāt četru Latvijas novadu iedzīvotājiem īstenot svarīgas idejas un uzlabot dzīvi savā pilsētā un tās apkārtnē. Aicinām iedzīvotājus iesaistīties un piedalīties savu novadu un visas Latvijas attīstības veicināšanā, jo tikai darītāji un ar entuziasmu apveltīti cilvēki var sasniegt šķietami nesasniedzamus mērķus,” sacīja LMT prezidents Juris Binde.
 
Šī gada „LMT Latvijai” pirmajā kārtā Talsos, Tukumā, Preiļos un Saldū realizēti vai tiks realizēti 18 sociāli nozīmīgi projekti vairāk nekā 30 000 tūkst. eiro apmērā. "LMT Latvijai" mērķis ir īstenot reģionu iedzīvotājiem svarīgas un nozīmīgas ieceres, padarot sakoptāku vidi, dažādojot sabiedriskās dzīves aktivitātes un veicinot savas pilsētas izaugsmi.
 
Pirmajā kārtā projektus vērtēs LMT un pašvaldību žūrija, otrajā kārtā uzvarētājus un finansējuma saņēmējus noteiks paši iedzīvotāji, balsojot elektroniski portālā DELFI vai aizpildot balsošanas anketas pašvaldībās uz vietas. LMT klientiem būs iespēja balsot arī portālā m.lmt.lv un ar īsziņas palīdzību.
 
Konkursa uzvarētāji varēs saņemt no 500 līdz 2000 eiro finansējumu vai līdzfinansējumu. Ar detalizētiem projektu konkursa noteikumiem var iepazīties novadu pašvaldību mājas lapās vai ŠEIT.
 
Iedzīvotāji izrādījuši lielu interesi par dalību un atbalstu līdzšinējās "LMT Latvijai" aktivitātēs - kopumā par projektiem nobalsojuši vairāk nekā 50 000 cilvēku.
 
Kopumā šogad LMT projekta „LMT Latvijai” ietvaros sadarbojas ar astoņām pašvaldībām - šajā kārtā savas idejas pilsētas ikdienas uzlabošanai varēs iesniegt Bauskas, Līvānu, Ogres un Valkas iedzīvotāji.* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!